Uchwyty z kołkiem

(3 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 60,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 3 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 60,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Uchwyty odgromowe z kołkiem - Preis-Zone

Uchwyty z kołkiem do instalacji odgromowej

Oferujemy uchwyty z kołkiem do instalacji odgromowej. To elementy systemów odgromowych służące do prowadzenia zwodów i przewodów odprowadzających po powierzchniach pionowych — np. kominach, nadbudówkach dachów lub ścianach.

Odpowiednio dobrane uchwyty z kołkiem do instalacji odgromowej pozwalają na pewne, bezpieczne i trwałe mocowanie drutów odgromowych, co ma istotne znaczenie dla funkcjonalności i bezpieczeństwa całej odgromówki. Aby jednak skutecznie spełniły swoją rolę, powinny być wykonane z odpowiednich materiałów oraz w prawidłowy sposób zgodny z normami i przepisami prawnymi obowiązującymi w Polsce.

W naszym sklepie oferujemy wyłącznie wysokiej jakości uchwyty z kołkiem do instalacji odgromowej. To produkty pochodzące od znanych, sprawdzonych producentów, którzy cieszą się dużym uznaniem klientów.

Uchwyt odgromowy z kołkiem

W naszym asortymencie znajdują się różnego typu uchwyty odgromowe z kołkiem. Mogą być wbijane lub wkręcane w elementy drewniane oraz murowane. Mamy modele jednośrubowe i dwuśrubowe, uchwyty odgromowe z języczkiem lub stopką, a także odpowiednie mocowania do bednarki. 

Długie uchwyty odgromowe z kołkiem dają także możliwość instalacji odgromówki na ścianach z grubą warstwą ocieplenia. Krótsze są odpowiednie do instalacji w płytszych powierzchniach.

Wybierając uchwyt odgromowy z kołkiem, warto brać pod uwagę różne parametry. Istotne jest miejsce montażu, rodzaj nawierzchni i głębokość, na którą ma wejść kołek. Liczy się również rodzaj, grubość i naprężenie prowadzenia drutu odgromowego czy dystans, jaki należy zachować od budynku.

Szeroki asortyment uchwytów odgromowych z kołkiem w naszym sklepie pozwala łatwiej dobrać akcesoria odpowiednie do instalacji o konkretnej specyfikacji.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone