Uchwyty do dachu

(4 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

15,00 zł - 45,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 4 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

15,00 zł - 45,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Uchwyty dachowe do instalacji odgromowej - Preis-Zone

Uchwyty dachowe do instalacji odgromowej

Oferujemy uchwyty dachowe do instalacji odgromowej służące do mocowania zwodów i przewodów odprowadzających na dachach płaskich i spadzistych pokrytych różnymi materiałami.

Odpowiednie uchwyty dachowe do instalacji odgromowej to istotne elementy zapewniające funkcjonalność i bezpieczeństwo całego systemu odgromowego. Pozwalają na montaż zwodów poziomych i pionowych oraz przewodów odprowadzających w odpowiedniej odległości od dachu i elewacji. To natomiast jest warunkiem koniecznym skutecznego odprowadzenia energii pioruna do uziomów w gruncie.

W naszym sklepie dostępne są wysokiej jakości uchwyty dachowe do instalacji odgromowej o różnych parametrach i zastosowaniu. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów, co zapewnia ich wysoką funkcjonalność, a także zgodność z odpowiednimi normami i przepisami prawnymi obowiązującymi w Polsce.

Odgromowe uchwyty do dachu

Oferujemy odpowiednie uchwyty odgromowe do dachu płaskiego i spadzistego. Pozwalają one na prawidłowy, bezpieczny montaż zwodów i przewodów odprowadzających na różnego typu pokryciach dachowych.

W przypadku połaci płaskich wykorzystuje się klejone, zgrzewne lub przykręcane odgromowe uchwyty do dachu pozwalające na szybki, trwały i wygodny montaż drutów lub taśm odgromowych. Na połaciach spadzistych pokrytych dachówką wykorzystuje się natomiast gąsiorowe i dachówkowe (a właściwie mocowane pod dachówkami) odgromowe uchwyty do dachu. Mocowane są one do kalenicy lub samej połaci, najczęściej na śruby lub gwoździe, rzadziej na klej. Spotyka się także dachoweuchwyty odgromowe do montażu na blachę dachową, pod papę czy zaczepiane o łaty dachowe z pomocą specjalnych zamków.

Wybierając odgromowe uchwyty do dachu, warto zwrócić uwagę nie tylko na miejsce ich mocowania, ale także na rodzaj przewodu (drut lub taśma), jego grubość i stopień naprężenia. Pamiętać trzeba również o zachowaniu odpowiednich odległości — tak między poszczególnymi uchwytami, jak i między odgromówka a innymi instalacjami w budynku.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone