Złącza kontrolne

(1 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 15,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 1 produkt.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 15,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Złącza kontrolne instalacji odgromowej - Preis-Zone

Złącza kontrolne instalacji odgromowej

Złącza kontrolne instalacji odgromowej wykorzystuje się do łączenia przewodów odprowadzających z uziomami. Są zatem zasadniczym elementem instalacji odgromowej. Pozwalają bowiem na skuteczny przesył energii pioruna zebranej przez zwody i przekazanej drutami odgromowymi (przewodami odprowadzającymi) do uziomów rozpraszających tę energię w ziemi.

W naszym asortymencie dostępne są różne złącza kontrolne instalacji odgromowej. Mamy modele odpowiednie do drutów o różnym przekroju, jak i złącza kontrolne do bednarki czy pozwalające na połączenie drutu z bednarką.

Nasze złącza kontrolne instalacji odgromowej są mocne, funkcjonalne i bezpieczne. Pochodzą od renomowanych producentów mających ugruntowaną na rynku pozycję i pozytywne opinie klientów. To gwarantuje ich wysoką jakość.

Złącza kontrolne do instalacji odgromowej

Złącza kontrolne do instalacji odgromowej pozwalają nie tylko na skuteczne, mocne i funkcjonalne połączenie drutów odprowadzających z uziomami. Prosta, ale przemyślana konstrukcja umożliwia też skuteczny i łatwy pomiar ciągłości elektrycznej i rezystancji uziemienia.

Jak więc sama nazwa wskazuje, złącza kontrolne do instalacji odgromowej służą do kontrolowania stanu systemu odgromowego i jego skuteczności. Są więc bardzo istotnymi elementami, od których w dużej mierze zależy bezpieczeństwo i funkcjonalność całej instalacji.

Odgromowe złącza kontrolne

Odgromowe złącza kontrolne powinny znaleźć się w każdej instalacji odgromowej. Skutecznie łączą uziomy z drutami odprowadzającymi i pozwalają na regularną kontrolę sprawności systemu.

W naszym sklepie oferujemy odgromowe złącza kontrolne odpowiednie do instalacji o dowolnej specyfikacji. Mamy więc modele do drutu, bednarki, jak i do łączenia jednego i drugiego. Oferujemy odgromowe złącza kontrolne do drutów różnej grubości, z bezpiecznym, mocnym i trwałym mocowaniem.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone