Złącza gąsiorowe

(4 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

15,00 zł - 30,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 4 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

15,00 zł - 30,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Odgromowe złącza gąsiorowe - Preis-Zone

Złącza gąsiorowe instalacji odgromowej

Oferujemy złącza gąsiorowe do instalacji odgromowej. Służą one do mocowania drutów odgromowych (zwodów i przewodów odprowadzających) bezpośrednio do gąsiorów na kalenicach i narożach dachowych.

W naszym asortymencie dostępne są złącza gąsiorowe do instalacji odgromowej o różnej specyfikacji. Pozwalają więc na montaż przewodów różnej grubości do gąsiorów o różnym kształcie i wielkości, na dachach krytych dachówką lub blachodachówką.

Oferowane w naszym sklepie złącza gąsiorowe do instalacji odgromowej to produkty wysokiej jakości, pochodzące od uznanych i sprawdzonych producentów. Są mocne, trwałe, funkcjonalne i zgodne z wszelkimi obowiązującymi normami dotyczącymi budowy instalacji odgromowych.

Uchwyty gąsiorowe do instalacji odgromowej

Uchwyty gąsiorowe do instalacji odgromowej służą do mocowania drutów odgromowych na szczytach dachów (do kalenicy lub naroży dachowych). Przy ich wyborze pod uwagę należy brać m.in. rodzaj gąsiorów, do jakich będą mocowane (ich wielkość i kształt), jak i grubość samego drutu odgromowego.

W naszym sklepie dostępne są różne uchwyty gąsiorowe do instalacji odgromowej. Mamy modele mocowane do gąsiorów niskich i wysokich z pomocą uchwytów sprężynowych lub regulowanych obejm. Drut odgromowy może być do nich przytwierdzony na różne sposoby — przez zaciśnięcie blaszki języczka, na zatrzaski lub przez dociśnięcie blaszki wspornika śrubami i nakrętkami. Warto tu zaznaczyć, że do prowadzenia drutu o przekroju 10 mm lub większym stosuje się wyłącznie skręcane uchwyty gąsiorowe do instalacji odgromowej.

Odgromowe złącza gąsiorowe

Odgromowe złącza gąsiorowe są istotnym elementem systemów odgromowych. Służą do solidnego, trwałego i bezpiecznego mocowania drutów odgromowych na szczytach dachów. Mogą jednak pełnić również dodatkową funkcję.

Odpowiednio dobrane odgromowe złącza gąsiorowe z wysoką iglicą będą służyły jako pionowe zwody podwyższone. Dzięki temu w wielu sytuacjach wyeliminowana zostaje konieczność montażu oddzielnych iglic czy masztów odgromowych.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone