Złącza uniwersalne

(8 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 60,00 zł

Na stanie

EAN

Model

No choice available on this group

Jest 8 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 60,00 zł

Na stanie

EAN

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-8 z 8 pozycji
Złącza uniwersalne instalacji odgromowej - Preis-Zone

Złącza uniwersalne instalacji odgromowej

Oferujemy złącza uniwersalne instalacji odgromowej. To akcesoria wykorzystywane do łączenia przewodów odgromowych (w formie drutu lub bednarki) w różnych układach. Pozwala to m.in. na tworzenie funkcjonalnych sieci zwodów czy na prowadzenie przewodów odprowadzających od zwodów do uziomów.

W naszym asortymencie dostępne są więc różnego rodzaju złącza uniwersalne do instalacji odgromowej. Mamy modele do drutów i bednarki, a także do łączenia obu form przewodów. Oferujemy również złącza rynnowe czy na felc blachy dachowej. Poszczególne złącza uniwersalne do instalacji odgromowej umożliwiają łączenie przewodów w różnych układach i konfiguracjach — prostopadle, równolegle, w układzie T itd. Pozwala to zarówno na tworzenie siatek zwodów, jak i na prowadzenie, przedłużanie i łączenie fragmentów przewodów odprowadzających do uziomów.

Wszystkie złącza uniwersalne instalacji odgromowej w naszym asortymencie są wysokiej jakości, wykonane z odpowiednich materiałów i zgodnie z obowiązującymi normami. To produkty renomowanych marek, które cieszą się dużym uznaniem klientów.

Odgromowe złącza uniwersalne

Odgromowe złącza uniwersalne to zasadnicze elementy wykorzystywane przy budowie instalacji odgromowych. Służą do łączenia poszczególnych elementów tych instalacji, dzięki czemu możliwe jest zachowanie ich ciągłości. To natomiast konieczny warunek właściwego funkcjonowania systemu odgromowego. 

Energia pioruna zebrana przez zwody szuka bowiem najkrótszej i stawiającej najmniejszy opór drogi do ziemi. Odgromowe złącza uniwersalne pozwalają stworzyć taką drogę przez odpowiednie połączenie przewodów w jedną, spójną sieć ciągnącą się od dachu do uziomu w gruncie.

Trwałe, mocne i prawidłowo wykonane połączenia są więc kluczowe dla skuteczności i bezpieczeństwa funkcjonowania odgromówki. Dlatego dobrej jakości i właściwie dobrane odgromowe złącza uniwersalne grają tak istotną rolę.

W naszym sklepie dostępne są wysokiej jakości odgromowe złącza uniwersalne oraz inne elementy systemów odgromowych, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone