Złącza krzyżowe

(4 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 30,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 4 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 30,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Złącza krzyżowe instalacji odgromowej - Preis-Zone

Złącza krzyżowe instalacji odgromowej

Oferujemy złącza krzyżowe instalacji odgromowej wykorzystywane do krzyżowego łączenia uziomów w układzie równoległym lub T. Pozwala to na stworzenie wydajnej i funkcjonalnej siatki przewodów odgromowych, które skutecznie odprowadzą energię pioruna do uziomów znajdujących się w gruncie.

W naszym asortymencie dostępne są złącza krzyżowe instalacji odgromowej odpowiednie do drutu, bednarki, jak i łączenia bednarki z drutem. Mamy modele odpowiednie do przewodów odgromowych o różnym przekroju. Wybór właściwego złącza zależy zatem od specyfikacji budynku, jak i parametrów samego systemu odgromowego.

Zapewniamy, że wszystkie złącza krzyżowe instalacji odgromowej w naszym asortymencie są funkcjonalne, bezpieczne, trwałe i zgodne z obowiązującymi normami prawnymi. Pozwalają więc na tworzenie wysoce skutecznych i w pełni bezpiecznych systemów odgromowych o dowolnej specyfikacji.

Odgromowe złącza krzyżowe

Odgromowe złącza krzyżowe odgrywają niezwykle istotną rolę w instalacjach odgromowych. To one pozwalają na skutecznie łączenie przewodów, a zatem na tworzenie wydajnych sieci zwodów zabezpieczających budynek przed konsekwencjami uderzenia pioruna.

Odpowiednie połączenia zwodów zapewniają ciągłość instalacji. To natomiast jest warunkiem koniecznym skutecznego przekazania energii pioruna przewodami odprowadzającymi do uziomów. Dlatego odgromowe złącza krzyżowe powinny być dobrane starannie. Pod uwagę należy brać rodzaj łączonych przewodów (drut, bednarka lub połączenie obu), ich grubość czy siłę naciągu.

W naszym sklepie dostępne są m.in. odgromowe złącza krzyżowe 1-otworowe, trójnikowe i 4-otworowe w wersji 2-płytkowej i 3-płytkowej (z przekładką), skręcane na jedną, dwie lub cztery śruby.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone