Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Rozdzielnica budowlana HL Doktorvolt

Jakość i wygoda użytkowania nowych rozdzielnic Doktorvolt

Rozdzielnice budowlane są niezbędnym elementem wyposażenia placów budowy, powierzchni wystawowych, miejsc eventowych, hal produkcyjnych, placów kempingowych, garaży itp. Rozdzielnice budowlane, zwane również erbetkami są wykorzystywane do sprawnego zasilania maszyn budowlanych oraz innych urządzeń w miejscach, gdzie dostęp do standardowych gniazd sieciowych jest utrudniony. Oferowane na rynku modele różnią się między sobą konstrukcją, wyposażeniem czy rodzajem zabezpieczeń mających wpływ na jakość i możliwości zastosowania rozdzielnicy. Czy można więc znaleźć erbetki w przystępnych cenach nie tracąc przy tym na jakości i bezpieczeństwie użytkowania rozdzielnicy?

Wybierając rozdzielnicę budowlaną, poza ceną warto zwrócić również uwagę na takie cechy jak jakość obudowy i pozostałych komponentów, zgodność ze standardami i normami obowiązującymi na rynku, dodatkowe certyfikacje producenta itp. Wszystkie te czynniki wpływają na komfort i bezpieczeństwo pracy urządzenia w sieci do której zamierzamy je podłączyć. Artykuł ten zaprezentuje Państwu rozdzielnicę renomowanego producenta Doktorvolt, posiadającego certyfikację TÜV SÜD na system zarządzania jakością wg. normy ISO 9001:2015 w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży rozdzielnic budowlanych. W skrócie oznacza to gwarancję jakości i bezpieczeństwa dla każdej erbetki.

Obudowa rozdzielnicy HL

Rozdzielnice HL oparte są na wysokiej jakości obudowach pochodzących od europejskich dostawców.

Rozdzielnice budowlane serii HL Doktorvolt zostały zaprojektowane w oparciu o wysokiej jakości obudowę wykonaną z wytrzymałego technopolimeru. Kompaktowe wymiary sprawiają, że erbetka nie zajmuje dużo miejsca na ścianie i jest wygodna w montażu. Dodatkowym atutem są transparentne drzwiczki rewizyjne z czterema modułami miejsca na zabezpieczenia. Obudowa rozdzielnicy HL jest odporna na uderzenia i pyły z zewnątrz, jak również bryzgającą wodę (stopień ochrony IP44). Wytrzymałość i minimalizm konstrukcji przedkładają się na wygodę użytkowania erbetek Doktorvolt.

Gniazda tablicowe Doktorvolt

Gniazda siłowe stosowane w rozdzielnicach budowlanych HL Doktorvolt.

Kolejnym atutem rozdzielnic budowlanych HL są wytrzymałe gniazda IP54 Doktorvolt. Oferowane erbetki są wyposażone w dwa gniazda tablicowe 230V w systemie z bolcem uziemiającym, lub Schuko (niemieckim), jak również po jednym trójfazowym gnieździe 16A i 32A. Kompaktowy montaż na obudowie umożliwia podpięcie wielu rodzajów urządzeń w miejscu zastosowania rozdzielnic HL.

Rozdzielnica budowlana HL Doktorvolt

Rozdzielnica budowlana Doktorvolt jest wewnętrznie okablowana.

Rozdzielnice są wewnętrznie okablowane, gotowe do podłączenia przez kabel do sieci zasilania. Po przejściu przez końcowy etap pomiarowo – kontrolny erbetki otrzymują numer seryjny i certyfikat zgodności z normą DIN 61439-3. Jest to świadectwo jakości i bezpieczeństwa rozdzielnic budowlanych serii HL. Certyfikowany system zarządzania jakością w firmie Doktorvolt wg ISO to kolejny atut, dzięki któremu możemy zaufać omawianym produktom. Starannie zaprojektowane i wyprodukowane rozdzielnice HL w przystępnej cenie to nowość w ofercie Preis-Zone. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą erbetek sprawdzających się w każdych warunkach, przeglądając poniższą listę:

Przejdź do góry