BLOG

NOWOŚĆ rozdzielnica ROS11/X-632 z czarną obudową

NOWOŚĆ rozdzielnica ROS11/X-632 z czarną obudową  - 

Każdy właściciel lub zarządca budynku jest zobowiązany do zamontowania rozdzielnicy, która powinna służyć do rozdziału i pomiaru energii elektrycznej.

Rozdzielnica jest umieszczona w specjalnie przeznaczonym do tego miejscu w budynku. Jest ona niezbędna do bezpiecznego i prawidłowego działania instalacji elektrycznej w budynku.

Rozdzielnica ROS11/X-632 z czarną obudową idealnie wpasuje się w nowoczesny ciemny design. Obudowa tego typu jest stosowana głównie ze względu na estetykę, ponieważ jest ona elegancka i pasuje do różnych otoczeń budynku.

38049_1 L (1).png

Ze względu na czarny kolor obudowy, rozdzielnicę może zamontować między innymi w klubie lub sali kinowej. Wówczas będzie ona pełnić rolę kamuflażu na ścianie.

Rozdzielnica nieuzbrojona z miejscem na zabezpieczenie 11-modułowe. Kompaktowa i zwarta obudowa wykonana z najlepszej jakości materiałów, wyposażona w dwa gniazda 16 A 230 V oraz gniazda siłowe 32A 400 V i 16 A 400 V.

38049_1 L (1).png

Rozdzielnica posiada wysoki stopień ochrony IP54, dzięki temu nadaję się zarówno do wewnątrz jak na zewnątrz budynku. Dzięki hermetycznej obudowie rozdzielnica charakteryzuje się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne, takie jak: kurz, pył czy wilgoć.

Wysoka jakość tworzywa wpływa na żywotność produktu oraz na jego użytkowanie.

Wymiary rozdzielnicy: 24x36x16. Rozdzielnica została oznaczona certyfikatem CE.

Jeśli planujesz zakupić rozdzielnicę z czarną obudową, jednak potrzebujesz pozyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Biuro obsługi klienta

kontakt@preis-zone.pl