Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Bęben naścienny GARDENA – wszystko w zasięgu ręki

Bęben naścienny GARDENA – wszystko w zasięgu ręki

Posiadanie nawet niewielkiego ogrodu wiąże się z koniecznością ciągłego dbania o niego. Jedną z najistotniejszych kwestii w kontekście pielęgnacji ogrodu jest jego odpowiednie nawadnianie. Większość roślin ogrodowych potrzebuje stosunkowo dużych ilości wody, a ze względu na to, że ich systemy korzeniowe często są jedynie powierzchniowe, takie rośliny uzależnione są od wody opadowej i nie mogą bazować na wodach gruntowych. W takiej sytuacji nieodzowne okazuje się regularne podlewanie ogrodu. Bywa to bardzo uciążliwe, o ile nie dysponuje się odpowiednimi akcesoriami, takimi jak bęben naścienny Gardena.

Bęben naścienny RollUp z automatycznym zwijaczem jest niezwykle praktyczny zarówno w przydomowych ogródkach jak i na działkach. Wyposażony jest w zintegrowany uchwyt umożliwiający łatwe zawieszenie bądź zdjęcie bębna ze ściany i przechowanie go w dowolnym miejscu.

Kompaktowy i gotowy do użycia

Podlewanie przy użyciu bębna naściennego RollUp z automatycznym zwijaczem staje się szczególnie łatwe i przyjemne. Zwijanie węża to teraz zadanie bębna, a nie nasze. Wąż ogrodowy rozwijany jest przy użyciu niewielkiej siły. Można go zablokować w krótkich odstępach. Wysokiej jakości wąż ogrodowy zapewnia duży przepływ wody i optymalne zraszanie. Wbudowana stalowa sprężyna, doskonale dopasowana do długości węża zapewnia równomierne, energiczne zwijanie węża do bębna. Króciec zapobiega wyciekaniu wody po zakończeniu podlewania.

120811soled23.jpg"

Koniec z kręceniem korbą i brudnymi dłońmi!

Wysokiej jakości wąż jest natychmiast gotowy do użycia. Szybkie pociągnięcie po skończonej pracy powoduje automatyczne, równe i bezpieczne zwinięcie się węża. Prowadnica węża zapewnia równomierne zwijanie bez zagnieceń, załamań czy supłania.

Wiele możliwości zastosowań i prosty transport

Praktyczne mocowanie naścienne umożliwia obrót bębna w zakresie 180°. Dzięki temu wąż ogrodowy nie zgina się podczas podlewania, a po zakończeniu pracy bęben można złożyć przy ścianie oszczędzając miejsce. Na okres zimy odłącza się bęben od mocowania i przechowuje w zabezpieczonym przed mrozem pomieszczeniu.

Idealny schowek

Dzięki bębnowi naściennemu nasz wąż ogrodowy oraz akcesoria do podlewania są zawsze pod ręką. Do uchwytu umożliwiającego montaż naścienny można dołączyć i w ten sposób przechowywać pistoletyzraszacze i szczotki do mycia.

Oszczędność wody

Po odłączeniu węża przyłączeniowego od kranu, należy podłączyć do węża szybkozłącze ze stopem. Uniemożliwi to wypływanie wody z węża przyłaczeniowego po zakończeniu pracy lub podczas transportu.

Wszystko pod ręką

Bęben naścienny RollUp zawiera w komplecie mocowanie naścienne, 25 metrów węża ogrodowego, wąż przyłączeniowy, wszystkie niezbędne elementy Original GARDENA System oraz zraszacz z dwiema opcjami ustawienia strumienia wody.

Przejdź do góry