Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Prąd na kempingu - skąd i jak?

Prąd na kempingu - skąd i jak?

Prąd na kempingu – skąd i jak?

Słupki dystrybucyjne zwane również rozdzielnicami kempingowymi zapewniają możliwość przesyłu energii i wody na przystaniach, marinach czy też polach kempingowych. Przeznaczone są do zasilania w energię elektryczną i wodę przyczep kempingowych oraz jednostek pływających, które zacumowały w przystani żeglarskiej.

Podczas postoju kamperem na polu kempingowym czy namiotowym najczęściej mamy możliwość podłączenia się do sieci. Dzięki temu mamy możliwość uruchomienia urządzeń codziennego użytku jak na przykład czajnik, lodówka, kuchenka mikrofalowa itp. W prosty sposób możemy naładować baterię w telefonie, laptopie czy nawet uruchomić telewizor.

Planując wypoczynek na kempingu wcale nie musimy rezygnować z podstawowych wygód jak chociażby właśnie dostęp do prądu. Obecnie prawie każde pole kempingowe umożliwia swobodny dostęp do elektryczności.

Słupek dystrybucyjny CV-CAMP 2x(2x230V 1x16A 1x230V/3p)

CV-CAMP to kolumny przeznaczone do dystrybucji energii elektrycznej. Słupek dystrybucyjny CV-CAMP jest wyposażony w 2 trójfazowe gniazda elektryczne 16-amperowe, 2 gniazda kempingowe 3P 230 oraz 4 gniazda 230V w standardzie schuko każde z nich zabezpieczone przez uziemienie oraz automatyczny wyłącznik różnicowo-prądowy z guzikiem resetującym. Kolumna posiada również instalację pod dystrybucje wody.

słupek dystrybuvyjny

Słupek dystrybucyjny CV-CAMP 2x(2x230V 1x16A 1x230V/3p) Doktorvolt

Słupek dystrybucyjny CV-CAMP 2x(2x230V 1x230V/3p)

CV-CAMP to kolumny przeznaczone do dystrybucji energii elektrycznej. Słupek dystrybucyjny CV-CAMP firmy Doktorvolt jest wyposażony w 2 gniazda kempingowe 3P 230V oraz 4 gniazda 230V w standardzie schuko, każde z nich zabezpieczone przez uziemienie oraz wyłącznik różnicowoprądowy.

rozdzielnica kempingowa

Słupek dystrybucyjny CV-CAMP 2x(2x230V 1x230V/3p) Doktorvolt

Jakie akcesoria wybrać?

Biorąc pod uwagę, że większość rozdzielnic kempingowych wyposażona jest w gniazda najlepiej wybrać dedykowane im przedłużacze. Asortyment hurtowni Preis-Zone oferuje klientom szeroki wybór przedłużaczy w różnej długości. Oprócz przedłużaczy kempingowych dostępny jest wybór przedłużaczy 230V w systemie Schuko i francuskim (z bolcem uziemiającym), siłowe 16A, 32A i 63A.

Przedłużacz kempingowy Doktorvolt

Niestety nie na każdym polu kempingowym znajdziemy słupki dystrybucyjne wyposażone w zwykłe gniazda 230V dzięki którym możemy podłączyć większość urządzeń elektrycznych domowego użytku. W takiej sytuacji najlepiej sięgnąć po adapter kempingowy firmy Doktorvolt.

Adapter kempingowy na gniazdo 230V Doktorvolt

Przejdź do góry