Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Systemy Kanały wentylacyjne Preis-Zone

Elementy systemów wentylacyjnych

Instalacja wentylacji w budynku to złożony proces, na który składa się dobór komponentów pasujących do kształtu pomieszczenia, jak również dostosowanie ich pod kątem obowiązujących norm. Przewody wentylacyjne zapewniają prawidłową cyrkulację powietrza w pomieszczeniu i zapobiegają skutkom ubocznym wywołanym nadmiernym gromadzeniem wilgoci. Ważnym czynnikiem jest również szczelność połączenia poszczególnych komponentów. Wszystkie te aspekty zapewniają akcesoria do systemów wentylacyjnych dostępne w hurtowni Preis-Zone.

kanał wentylacyjny okrągły fi125

Kanał wentylacyjny okrągły fi125mm

W naszym asortymencie znajdują się kanały PVC okrągłe i płaskie o różnych wymiarach, pasujących do większości dostępnych na rynku mechanizmów. Przeznaczone są w szczególności do instalacji w budynkach mieszkalnych i biurowych. Służą do dystrybucji powietrza z podłączeniem do urządzeń wentylacyjnych, takich jak: okapy, wentylatory itp. Kanały dostępne w hurtowni Preis-Zone można stosować w systemach wentylacyjnych, w których temperatura przepływającego powietrza nie przekracza 40 °C. Występują w rozmiarach 100mm, 125mm i 150mm (okrągłe) oraz 110x55mm (prostokątne).

łacznik okrągły fi125

Łącznik okragły fi150mm z zaworem zwrotnym

Kanały wentylacyjne są łączone przy pomocy akcesoriów takich jak łączniki, trójniki i kolanka. Nasz asortyment posiada elementy łączeniowe zarówno do kanałów okrągłych, jak i prostokątnych. Przydatne również będą uchwyty umożliwiające przymocowanie kanału do ściany lub sufitu. W przypadku stosowania rur okrągłych o różnych przekrojach, instalacja będzie możliwa dzięki redukcji, umożliwiającej łączenie przekrojów 80/100/110/120/125/150mm.

uniwersalna redukcja kanałów okrągłych

Uniwersalna redukcja kanałów wentylacyjnych okrągłych

Każda kompletna instalacja powinna zawierać również element końcowy. W naszym asortymencie znajdą Państwo kołnierze przyścienne na kanały prostokątne i okrągłe wykonane z najlepszej jakości tworzyw ABS z dodatkiem antystatycznym zapobiegającym osiadaniu kurzu. Innym pomysłem na zakończenie systemu są kratki wentylacyjne. Mogą być osadzone na zakończeniu przewodu (kanału) wentylacyjnego, w ściance lub w przegrodzie budowlanej. Funkcją produktu jest nawiewanie lub wyciąganie powietrza wentylacyjnego z pomieszczenia. Kolejnym atutem kratek jest wylana już na etapie produkcji siatka, która trzyma insekty z daleka od pomieszczenia.

Kratka wentylacyjna skośna z siatką 21x14

Kratka wentylacyjna skośna z siatką to idealny element końcowy systemów wentylacyjnych

Poniższa lista zawiera wybór komponentów do instalacji wentylacyjnych dostępnych w hurtowni Preis-Zone. Są to produkty o różnych kształtach i rozmiarach, dopasowane do każdego rodzaju systemów:

Przejdź do góry