Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Wyłączniki nadprądowe, różnicowoprądowe  i liczniki MID SIEMENS

Profesjonalne zabezpieczenia marki SIEMENS

Wraz z upływem czasu stosujemy coraz większą ilość urządzeń elektrycznych. Zjawisko to jest widoczne zarówno w gospodarstwach domowych, jak i biurach, budynkach użyteczności publicznej, zakładach produkcyjnych, magazynach itp. Wzrost liczby stosowanych odbiorników wpływa na obciążenie sieci, a co za tym idzie – ryzyko przeciążeń i zwarć. Bez odpowiednich zabezpieczeń kable mogą się nagrzewać do wysokich temperatur i powodować pożary, przestoje w pracy a nawet straty materialne. W świetle nowoczesnych norm bezpieczeństwa, jak i zarządzania, niezbędne jest podjęcie środków mających na celu eliminację podobnych zagrożeń.

Doskonałym rozwiązaniem na wspomniane problemy są wyłączniki nadprądowe i różnicowoprądowe SIEMENS, które niedawno zawitały w asortymencie naszego sklepu internetowego. Renomowana na całym świecie marka gwarantuje najwyższą jakość i niezawodność pracy. Poza użytkiem domowym, aparatura SIEMENS jest wykorzystywana w instalacjach fotowoltaicznych, przy ładowaniu samochodów elektrycznych, do zabezpieczania systemów automatyki w środowiskach przemysłowych, systemów zasilania itp. Szerokie spectrum zastosowań urządzeń SIEMENS świadczy o zaufaniu konsumentów na całym świecie.

wyłącznik nadprądowy SIEMENS

Wyłącznik nadprądowy SIEMENS z dopuszczeniem VDE

Nowe wyłączniki nadprądowe w ofercie Preis-Zone przewidziane są dla zastosowań do 6kA i 10kA. Mogą być stosowane jako wyłączniki główne do rozłączania lub izolowania rozdzielnic. Możliwe jest łatwe i szybkie zabudowanie komponentów dodatkowych takich jak styki alarmowe i pomocnicze. Bezpieczniki spełniają normę EN 61246-2 i dopuszczenia VDE. Wygodna technologia montażu i połączeń, jednolite elementy dodatkowe i spójny design - to cechy wyróżniające rodzinę urządzeń. Niezależnie od tego, czy chodzi o infrastrukturę, czy wymagania przemysłowe, Siemens oferuje wyłączniki do wszystkich aplikacji i każdej aplikacji.

wyłącznik różnicowoprądowy SIEMENS

Wyłączniki różnicowoprądowe SIEMENS to doskonała ochrona przed niebezpiecznymi prądami różnicowymi

Kolejną nowością są wyłączniki różnicowoprądowe RCCB Typu A, chroniące przed niebezpiecznymi prądami różnicowymi mogącymi w konsekwencji być przyczyną wypadków lub pożarów. Różnicówki SIEMENS szybko i bezpiecznie odłączają zasilanie w obwodzie, jeśli prąd różnicowy przekroczy ustawioną wartość. Zabezpieczenia te dostępne są w wariantach 30mA oraz 300mA dedykowanych do ochrony systemów fotowoltaicznych.

licznik energii elektrycznej SIEMENS

Licznik energii MID SIEMENS

Ostatnią nowością są liczniki z dopuszczeniem wg MID. Dostępne w wariancie jedno- i trójfazowym, doskonale uzupełnią instalacje elektryczne w domach, warsztatach i zakładach przemysłowych – szczególnie pomocne będą przy rozliczaniu energii elektrycznej udostępnianej stronom trzecim. Poniższa lista pomoże Państwu zapoznać się w nowościami w naszej hurtowni:

Przejdź do góry