Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Lampy przemysłowe LED High Bay

Energooszczędne oświetlenie przemysłowe

Oświetlenie dużych powierzchni przemysłowych wymaga montażu specjalnych lamp dostosowanych do pracy w ciężkich warunkach. Szczególnie ważnym czynnikiem są klasy odporności i szczelności, które ochronią przed wszechobecnym kurzem i pyłem. Dawniej przy omawianym zastosowaniu popularnością cieszyły się lampy kubełkowe z montowanymi żarówkami sodowymi. Obecnie jednak bardziej ergonomicznym rozwiązaniem są lampy High-Bay wyposażone w diody LED, cechujące się długą żywotnością i większą efektywnością świetlną.

Dobór odpowiedniej lampy do oświetlenia hali produkcyjnej, magazynu czy warsztatu ma bezpośredni związek z efektywnością pracowników oraz ich poczuciem komfortu. Dobór opraw przemysłowych powinien być kluczową kwestią również ze względu na bezpieczeństwo pracy wykonywanej wewnątrz pomieszczenia. Z tego względu technologia LED wraz ze swoimi zaletami staje się idealnym rozwiązaniem do przestrzeni, w której panują trudne lub wymagające warunki pracy. Dodatkowo, lampy przemysłowe LED High Bay cechuje mniejszy pobór mocy niż w przypadku lamp z żarnikami sodowymi lub metalohalogenkowymi. Dodatkowym atutem jest natychmiastowy start diod, bez fazy rozgrzewania i irytującego migania.

Nowością w asortymencie hurtowni Preis-Zone są lampy High Bay wykonane jest z odlewu aluminium, stanowi energooszczędny odpowiednik popularnych dawniej lamp kubełkowych. Lampy przemysłowe LED High Bay bazują na wysokiej jakości zasilaczach Philips, dodatkowo posiadają funkcję ściemniania (metoda regulacji 1-10V, zakres 10% - 100%). Lampa High Bay są zwieszane na haku, dzięki czemu można swobodnie dostosować ją do wysokości hali, czy innego obiektu. Doskonale sprawdzą się w oświetleniu pomieszczeń takich jak magazyny, hale produkcyjne, warsztaty i duże powierzchnie przemysłowe.

Lampa przemysłowa High Bay

Energooszczędne Lampy High Bay do zastosowań przemysłowych

Lampy High Bay to doskonałe połączenie nowoczesnego wzornictwa i dużej mocy. Cechują się żywotnością 50000 godzin, wysokim natężeniem światła (30000lm przy 200W i 22500lm przy 150W). Lampy High Bay LED posiadają wysoki stopień szczelności IP65, dzięki temu mogą z powodzeniem pracować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Wszystkie te atuty sprawiają, że nowe Lampy High Bay są doskonałym zamiennikiem dla opraw z lampami sodowymi i metalohalogenkowymi, ale również dla lamp fluorescencyjnych i projektorów halogenowych.

Poniższa lista zawiera omawiane w artykule modele lamp w wariancie 150W i 200W, jak również wybór pozsotałych lamp do wysokich pomieszczeń:

Przejdź do góry