Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Plandeka Ogrodnicze Ochronne

Niezawodne plandeki do ochrony przed deszczem i śniegiem

Rośliny rosnące w naszych ogrodach mogą wymagać specjalnej pielęgnacji. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku ochrony przedmiotów, które przez cały rok wystawione są na zewnątrz naszych domów. Problem te jest szczególnie uciążliwy, gdy zamieszkuje się lokalizacje, w których występują częste opady deszczu lub śniegu. W tym celu niezwykle przydatne są plandeki okryciowe. Specjalny materiał, z którego są wykonane, jest gruby i sztywny, a jego powierzchnia doskonale zabezpiecza przed wilgocią i promieniowaniem słonecznym. Nowość w asortymencie hurtowni Preis-Zone doskonale sprawdzi się w ciężkich, zimowych warunkach, jak również w letnie upały i jesienną słotę.

Z uniwersalną plandeką ochronną można tanio, niezawodnie i szybko ochronić meble ogrodowe, narzędzia ogrodowe, baseny, piaskownice czy place zabaw przed wilgocią, liśćmi i innymi czynnikami atmosferycznymi. Również sprawdzą się przy zabezpieczaniu składowanych towarów transportowych lub pojazdów. Dzięki praktycznym, uniwersalnym oczkom aluminiowym plandekę ogrodową można szybko i łatwo przymocować. Materiał ochronny doskonale sprawdza się także do okrywania motorów czy skuterów.

plandeka wzmacniana okryciowa

Wzmacniana plandeka okryciowa na jesienne słoty i zimowe mrozy

Plandeki ogrodowe dostępne w hurtowni Preis-Zone sprawdzą się jako zabezpieczenie drewna lub ochrona siana przed wilgocią. Produkty cechuje wytrzymałość, prosty kształt i aluminiowe otwory do mocowania. Jest stosunkowo tania i dostępna w różnych rozmiarach, a jej wielkość należy dobrać do rozmiarów przykrywanych elementów.

Zachęcamy do zapoznania się z wyborem nowych produktów na liście poniżej. Plandeki ochronne mogą się doskonale sprawdzić w nadchodzącym zimowym okresie, jak również w przyszłorocznym sezonie wiosennym.

Przejdź do góry