Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Pola kempingowe prąd

Dostęp do prądu na kempingu - co powinniśmy wiedzieć?

Urlop spędzany na placach kempingowych może się kojarzyć z trudnym dostępem do energii elektrycznej – nic bardziej mylnego. Coraz więcej pól namiotowych ma możliwość podłączenia zasilania urządzeń poprzez rozdzielnice kempingowe, zwane również słupkami dystrybucyjnymi.

slupek-dystrybucyjny-cv-camp-2x2x230v-1x

Słupek dystrybycyjny kempingowy Doktorvolt

Przykładem takiego rozwiązania jest kolumna dystrybucyjna CV-CAMP firmy Doktorvolt. Rozdzielnica oferuje możliwość podłączenia do zasilania poprzez 4 gniazda 230V, 2 gniazda kempingowe 16A 230V oraz gniazda siłowe. Instalacja nadaje się również do dystrybucji wody poprzez dwa krany 3/4" z gwintem wewnętrznym. Produkt ten jest przykładem słupków dystrybucyjnych, jakie możemy znaleźć na polach namiotowych, kempingach itp.

Kolejną ważną kwestią, jaką należy wziąć pod uwagę wybierając się na wakacje we wspomnianych miejscach jest dobór akcesoriów, przez które pomogą nam zasilić urządzenia przez słupki dystrybucyjne. Asortyment hurtowni Preis-Zone zawiera szeroki wybór produktów które pomogą Państwu podłączyć sprzęt do rozdzielnic kempingowych.

przedluzacz-camping-230V

Przedłużacz kempingowy Doktorvolt

Z racji iż większość słupków dystrybucyjnych jest wyposażona w gniazda kempingowe, najlepszym wyborem będą dedykowane przedłużacze. Asortyment hurtowni Preis-Zone oferuje klientom szeroki wybór przedłużaczy w różnej długości – w zależności od potrzeb. Oprócz przedłużaczy kempingowych dostępny jest wybór przedłużaczy 230V w systemie Schuko i francuskim (z bolcem uziemiającym), siłowe 16A, 32A i 63A.

kabel-przejsciowy-2m-ip44-16a230v-z-wtyc

Adapter kempingowy na gniazdo 230V Doktorvolt

Jednak nie na każdym polu kempingowym znajdą Państwo słupki dystrybucyjne wyposażone w zwykłe gniazda 230V, do których podłączymy większość urządzeń elektrycznych używanych w domu. Na takie sytuacje przygotowaliśmy w naszym asortymencie adaptery kempingowe Doktorvolt. Występują w dwóch kombinacjach – wtyczka 230V → gniazdo kempingowe, oraz wtyczka kempingowa → gniazdo 230V, jak również wtyczki 16A/5P → gniazdo kempingowe.

Poniżej prezentujemy Państwu wybór słupków dystrybucyjnych i akcesoriów dedykowanych do stosowania na polach kempingowych:

Przejdź do góry