Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Jakość Premium Rozdzielnic Budowlanych

Jakość Premium Rozdzielnic Budowlanych

Rozdzielnice budowlane, zwane potocznie erbetkami, są wykorzystywane w miejscach gdzie wymagany jest dostęp do zasilania energią, jak również zapobieganie przeciążeniom tymczasowych instalacji elektrycznych. Najczęstszym obszarem zastosowań omawianych produktów jest zasilanie placów budowy, imprez masowych, obiektów sportowych czy widowisk muzycznych. Rozdzielnice są również montowane i używane w infrastrukturze przemysłowej i budynkach użyteczności publicznej.

Ważnym czynnikiem, na który powinno się zwracać uwagę przy wyborze rozdzielnicy budowlanej są spełniane normy i przyznane certyfikaty. Jedną z nich jest IEC 61439 regulująca standardy urządzeń do dystrybucji energii elektrycznej. Powinny również posiadać certyfikat CE, określający zgodność wykonania z wymaganiami dla danej kategorii produktów wg dyrektywy unijnej 2014/35/WE.

rodzielnica budowlana doktorvolt

Rozdzielnica budowlana Doktorvolt Premium

Kolejną ważną kwestią jest jakość komponentów składających się na gotowy produkt, jakim jest rozdzielnica budowlana. Do najważniejszych składników erbetki należą gniazda i zabezpieczenia. Dodatkowym akcesorium jest również miernik przepływu energii elektrycznej, zwany licznikiem. Wszystkie elementy wpływają na komfort i bezpieczeństwo użytkowania rozdzielnicy elektrycznej. Ważnym czynnikiem jest pochodzenie produktu – warto dobierać komponenty pochodzące od europejskich, sprawdzonych dostawców.

Firma Doktorvolt z Malichowa pod Dobrodzieniem to producent rozdzielnic budowlanych, solarnych i przedłużaczy stawiający na najwyższą jakość swoich produktów. Zwieńczeniem tych aspiracji jest nowa seria erbetek Premium. Produkty te bazują na wodoodpornych obudowach IP65, wyposażonych w gniazda Mennekes i wyłączniki nadprądowe, różnicówki i liczniki energii SIEMENS z dopuszczeniem VDE.

rozdzielnica IEC 61439

Certyfikat zgodności z normą IEC 61439

Rozdzielnice serii Premium Doktorvolt oparte na komponentach SIEMENS i MENNEKES są produkowane wg normy ISO 9001:2015 certyfikowanej przez TÜV SÜD. Każda sztuka jest w końcowym etapie poddawana badaniom pomiarowym, co zwieńczone jest przyznaniem certyfikatu zgodności z IEC 61439. Poniżej prezentujemy Państwu wybór rozdzielnic budowlanych Doktorvolt Premium:

Przejdź do góry