Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Preis-Zone na ENERGETAB 2020

Preis-Zone na ENERGETAB 2020

W dniach 17-19 września 2020 w Bielsku-Białej odbyła się 33. Edycja największych targów elektroniki i energetyki w Polsce, ENERGETAB 2020. Hurtownia elektryczna Preis-Zone wzięła udział w evencie razem z partnerami, a wspólne stoisko znajdowało się w hali A, sektorze 13.

Razem z naszą hurtownią wystawili się firma Doktorvolt z Malichowa pod Dobrodzieniem oraz jej strategiczni strategiczni partnerzy - słowacki SEZ Krompachy specjalizujący się w produkcji aparatury modułowej oraz turecki producent obudów i rozdzielnic TP Electric. Asortyment naszych partnerów jest dostępny w sklepie internetowym Preis-Zone.

Pomimo niższej w stosunku do poprzednich lat frekwencji odwiedzających stosika, w ciągu trwania eventu udało się zawrzeć nowe, obiecujące znajomości. Dużą popularnością cieszyły się rozdzielnice z gniazdami oraz skrzynki przyłączeniowe solarne produkowane w Malichowie pod Dobrodzieniem. Instalacje fotowoltaiczne są przyszłościowym rozwiązaniem, które jest istotne szczególnie w perspektywie zmian klimatycznych i proekologicznych działań z nimi związanych.

Czas targów minął intensywnie, pod znakiem dużej ilości pracy. Event był okazją do zawiązania wielu kontaktów biznesowych, które odbiją się pozytywnie na rozwoju w przyszłości. Pomimo pierwszych symptomów recesji gospodarczej, patrzymy w przyszłość z entuzjazmem i chęcią do działania. Zapraszamy również do zapoznania się z filmową relacją z targów klikając w link poniżej:

Przejdź do góry