Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Złączki do instalacji elektrycznych

Złączki do instalacji elektrycznych

Bezpieczeństwo instalacji elektrycznej jest zależne nie tylko od dobrze dobranych zabezpieczeń, ale również od starannej selekcji całego osprzętu wchodzącego w skład układu, w tym elementów takich jak złączki. Produkty dostępne w asortymencie Preis-Zone dzielą się na złączki dedykowane do szyn TH-35 oraz wygodne w obsłudze szybkozłączki do montażu puszkowego.

Złączki szynowe, nazywane również przelotowymi lub potocznie zugami, służą do łączenia przewodów. Na szynach TH możliwy jest montaż wielu złączek o różnych kolorach i przekrojach, by następnie prefabrykować rozdzielnicę łącząc według schematu przewody instalacji. Produkty dostępne w ofercie hurtowni elektrycznej Preis-Zone przeznaczone są do łączenia obwodów o przekroju od 1,5mm2 do 35mm2. W zależności od sposobu montażu kabla, złączki przelotowe dzielą się na serię PC (montaż śrubowy), oraz DS (montaż samozaciskowy „push-in”). Komponenty występują w różnych kolorach – szarym do łączenia biegunów fazowych, niebieskich do biegunów neutralnych oraz żółto-zielonych do łączenia przewodów ochronnych. Produkty serii DS są zgodne z normą UL

złączka szynowa przelotowa

Złączka szynowa przelotowa z podłączeniem przewodów typu push-in

Ważnym elementem w instalacji zawierającej złączki przelotowe na szynę TH-35 są akcesoria umożliwiające łączenie pojedynczych elementów w listwy. Są to między innymi mostki grzebieniowe wtykane, do łączenia poprzecznego złączek. Miedziane styki pokryte srebrem zapewniają solidne połączenie i przewodzenie prądu między złączkami szynowymi. Mostki wtykowe to doskonały element instalacji w rozdzielnicach, szafach sterowniczych itp. Dodatkowym zabezpieczeniem omawianych elementów są płytki końcowe. W aukcjach hurtowni Preis-Zone każda złączka posiada listę kompatybilnych produktów dostępnych w naszej ofercie. Dostępne są również etykiety znakujące, pomagające w późniejszej identyfikacji poszczególnych elementów instalacji.

mostek wtykowy do złączek szynowych

Mostek wtykowy do złączek szynowych dostępnych w asortymencie hurtowni

Szybkozłączki są używane są do szybkiego i wygodnego podłączania przewodów. Mogą być montowane w puszkach instalacyjnych, służą do łączenia lub mostkowania. Produkty marki Degson dostępne w naszym asortymencie przeszły przez rygorystyczne wymogi dopuszczenia VDE, w związku z czym oferują najwyższą jakość i niezawodność pracy. Złączki dostępne w hurtowni Preis-Zone umożliwiają mocowanie przewodów przez mechanizm wtykowy, jak również dźwignię sprężynową. Oferujemy również produkty dedykowane do lamp i systemów oświetleniowych.

Szybkozłączki 3P z dźwignią posiadają dopuszczenia wg VDE

Szeroki wybór złączek elektrycznych Degson wraz z akcesoriami znajdą Państwo poniżej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktową:

Przejdź do góry