Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Akcesoria do ładowania samochodów elektrycznych

Akcesoria do ładowania samochodów elektrycznych

Przyszłość motoryzacji jest nakreślana przez trendy i standardy ekologiczne, jak również przez innowacje technologiczne. Namacalnym przykładem jest rosnąca popularność samochodów z silnikami elektrycznymi i hybrydowymi. Redukcja emisji spalin to również wyraz troski o środowisko naturalne. Rosnąca popularność samochodów elektrycznych zainspirowała hurtownię Preis-Zone do poszerzenia asortymentu o produkty dedykowane do ładowania pojazdów.

Niezwykle ważnym czynnikiem decydującym o wyborze akcesoriów do ładowania jest jakość i atesty bezpieczeństwa. Kable do ładowania samochodów z silnikami elektrycznymi dostępne w hurtowni Preis-Zone, przed dopuszczeniem do sprzedaży są poddawane badaniom, a ich protokół jest dołączany w zestawie do każdego przewodu. Kolejnym atutem jest wysokiej jakości materiał obudowy gniazd i wtyczek, umożliwiających ładowanie auta w dedykowanych stacjach. Termoutwardzalne tworzywo jest w stanie przetrwać nacisk do 2 ton, jednocześnie dając wysoki stopień ochrony – IP54. Styki wykonane z posrebrzanego stopu miedzi zapewnią najbardziej optymalne ładowanie pojazdu. W asortymencie dostępne są kable do ładowania według Typu 2 (europejskiego), zgodnych z normą IEC 62196.1-2014 i IEC 62196.2-2014. Produkty oferowane są w wariantach jedno- i trójfazowym, z natężeniem prądu ładowania 16A i 32A.

Przewód ładujący Typ 2 16A 480V.

W przypadku gdy klient posiada samochód z przyłączem innego typu, niż panujący na rynku europejskim, sklep internetowy Preis-Zone oferuje mu wysokiej jakości adaptery z Typu 1 (typowy np. dla rynku amerykańskiego), na europejski Typ 2. Przewód ten gwarantuje możliwość ładowania pojazdów wyposażonych w złącze w standardzie SAE J1772-2017 (Typ 1) w stacjach z gniazdami do ładowania EV IEC 62196-2:2014 (Typ 2 - Mennekes). Adaptery te umożliwiają ładowanie samochodów elektrycznych w większości dedykowanych miejsc w Polsce z przyłączami typu 2. Produkty dostępne w naszym asortymencie pracują z prądem jednofazowym, o natężeniu 16A i 32A.

Adapter ładujący Typ 1 na Typ 2 16A 1-fazowy

Nowości w hurtowni Preis-Zone obejmują również gniazda do ładowania montażu tablicowego Typu 2, jedno- i trójfazowe o natężeniu 16A i 32A. Gniazda mogą być komponentem w stacjach ładowania, przeznaczonych do zasilania samochodów przez kabel z wtyczką typu 2 (IEC 62196-2:2014). Wykonane są z wysokiej jakości tworzywa o stopniu ochrony IP54, ze stykami z posrebrzanego stopu miedzi.

Gniazdo tablicowe do ładowania 32A 3P.

Wszystkie produkty przeznaczone do ładowania samochodów elektrycznych zostały starannie wyselekcjonowane pod kątem jakości i ceny. Oferujemy optymalne rozwiązania, gwarantując długi czas użytkowania i ergonomiczność. Zapraszamy do zapoznania się poniżej z najnowszymi produktami w asortymencie hurtowni Preis-Zone:

Przejdź do góry