BLOG

NOWOŚCI na Preis zone - nowoczesne oświetlenie LED

NOWOŚCI na Preis zone - nowoczesne oświetlenie LED  - 

Oświetlenie to jeden z ważniejszych elementów wyposażenia każdego domu czy biura. Duży wybór oświetlenia na Preis zone sprawia, że każdy może znaleźć oświetlenie LED dopasowane do własnych upodobań oraz oczekiwań. Ogromną zaletą naszych produktów jest to, że dostarczamy głównie oświetlenie LEDowe, które zapewnia sporą oszczędność energii elektrycznej – to niezwykle ważne w dzisiejszych czasach, kiedy większość posiadanych urządzeń jest na prąd. W nowościach na Preis zone można znaleźć między innymi nowoczesne Lampy Lamkur oraz przenośne naświetlacze przemysłowe marki LOYAL LIGHTING.

Nowoczesne Lampy LAMKUR

Oprawy oświetleniowe LED w postaci plafonów są niezwykle eleganckie. Wpasują się zarówno
w nowoczesny design, jak i nieco bardziej tradycyjny wystrój wnętrz. Plafony są starannie wykonanie z drzewa dębowego oraz sosnowego.

40790_2b L.png

Plafony z drewna są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie prostotę i elegancję.

Szyba szklana, biała, matowa odpowiednio została wypiaskowana tak, żeby znajdująca się wewnątrz oprawka z żarówką nie była widoczna przez szybę. Daje to najlepszy efekt estetyczny oraz dobrze rozprasza światło.

38049_1 L (1).png

Plafony dostępne są w dwóch kolekcjach – ANELLO oraz EVELINE. Różnią się od siebie zarówno wielkością, rodzajem szyby (wypukłe i okrągłe) oraz ilością punktów świetlnych. Lampy są dość uniwersalne, ponieważ można je zamontować bezpośrednio do sufitu, jak i do ściany.

Naświetlacze przenośne LED LOYAL LIGHTING

Okres jesienno-zimowy to sezon, kiedy większość wolnego czasu spędzamy w domu. To również idealny moment na remont wnętrz. Dzięki niezawodnym akcesoriom, nasze odświeżenie mieszkania czy domu może przejść znacznie szybciej i łatwiej. Niezwykle ważnym elementem podczas remontu, jest odpowiednie oświetlenie, dzięki któremu znacznie precyzyjniej możemy wykonywać prace remontowe.

LY-LWLC30_002_21853_1666253306.jpg

Na Preis zone dostępnych jest kilka wariantów lamp przenośnych LED marki Loyal Lighting. Różnią się one mocą, liczbą strumieni świetlnych oraz rozmiarem. Ten rodzaj lampy doskonale sprawdzi się w miejscu, gdzie jest potrzeba stabilnego doświetlenia. Przenośne lampy LED posiadają statyw z regulacją, dzięki któremu możemy dostosować kąt podania światła. Stopień ochrony na poziomie IP65 pozwala na stosowanie naświetlacza w gorszych warunkach atmosferycznych.

W lampie zostały zastosowane diody LUMILEDS, które oferują bardzo wysoką wydajność świetlną gwarantując długą i stabilną pracę. Aluminiowa konstrukcja zapewnia znakomitą stabilność, a poręczny uchwyt łatwość w przenoszeniu. Lampa jest wyposażona w przewód zasilający zakończony wtyczką.

Odpowiednie oświetlenie miejsca pracy to niezwykle ważny element, wpływa nie tylko na efekt naszych czynności, ale również na zdrowie naszych oczu.

Obserwuj nas i bądź na bieżąco z naszymi nowymi produktami!

facebook-logo-966BBFBC34-seeklogo-com_.p https://www.facebook.com/PreisZonePL

https://www.instagram.com/preiszonepolska/

https://twitter.com/PreisPl

official-linkedin-logo-tile.png www.linkedin.com/company/preis-zone-polska/

https://pl.pinterest.com/preiszonepl/

https://www.youtube.com/channel/UCjggiIn-p8iFybLpJO5a2DQ

https://www.tiktok.com/@preiszone.polska

PREIS_ZONE_2020_final.png https://preis-zone.pl

https://preis-zone.pl/blog

kontakt@preis-zone.pl