BLOG

Naścienna stacja ładowania WALLBOX

Naścienna stacja ładowania WALLBOX  - 

Pewne, wydajne i bezawaryjne – takie źródło zielonej energii możesz mieć we własnym domu, montując naścienną stację ładowania WALLBOX firmy Doktorvolt. To nowość w naszej ofercie, która zaskoczy Cię nie tylko minimalistycznym designem, ale i intuicyjnością. Od tej pory ładowanie Twojego samochodu elektrycznego będzie łatwiejsze i bardziej wydajne!

IMG_20210828_132021_1.jpg

Wytrzymałość, bezpieczeństwo i trwałość przede wszystkim

WALLBOX to ładowarka wykonana z wysokiej jakości tworzywa, która nadaje się również do użytku zewnętrznego. Posiada inteligentny kontroler ładowania obsługujący komunikację między stacją a podłączonym samochodem. Automatycznie wyłącza proces ładowania w przypadku stanu błędu. Jest to sprzęt najwyższej jakości, który jest niezwykle funkcjonalny, wygodny w użytkowaniu, a przede wszystkim niezawodny! Bezawaryjna praca to zasługa zastosowania komponentów światowych liderów w produkcji układów sterowania i zabezpieczeń. Wszystko po to, by ładowanie samochodu elektrycznego było nie tylko szybkie, ale i bezpieczne. Wallbox znajduje zastosowanie nie tylko w domach prywatnych, ale i biurach, parkach biznesowych, hotelach, obiektach sportowych, centrach handlowych, instytucjach publicznych czy też na parkingach.

nascienna-ladowarka-samochodowa-22-kw-wawallbox.jpg

120811soled23.jpg"

Innowacja, nie tylko jeśli chodzi o wygląd

Producent stacji ładowania zapewnia w pełni profesjonalne produkty wyposażone w najwyższej jakości komponenty. Ładowarka posiada gniazdo ładowania Typu 2, dzięki czemu pasuje do wszystkich nowoczesnych samochodów elektrycznych oraz hybryd typu plug-in. W wyposażeniu znajduje się podświetlany wyłącznik główny ze wskaźnikiem stanu za pomocą pulsujących impulsów. Jest to wersja z przewodem (1m) i podłączoną na stałe wtyczką CEE 32A 400V.

Wygoda przede wszystkim

Ładowanie samochodu powinno być szybkie, wydajne i intuicyjne. Wallbox firmy Doktorvolt umożliwi Ci to we własnym domu. Produkt ten zainstalujesz na każdej posesji czy w każdym garażu, zarówno zamkniętym, jak i na otwartej przestrzeni. Maksymalna moc wyjściowa ładowarki to aż 22 kW.

Ładowarka ma postać tzw. WALLBOX - umożliwia to instalację na ścianie, słupie czy innym elemencie nośnym z wykorzystaniem odpowiednich akcesoriów. Minimalistyczny, designerski wygląd sprawia, że doskonale komponuje się z nowoczesnymi aranżacjami.

WALLBOX to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wygodę ładowania na co dzień!

Naładuj swojego elektryka ze stacją ładowania pojazdów Doktorvolt!

Na terenie województwa opolskiego pod salonem meblowym Dobroteka w Dobrodzieniu znajduje się stacjonarna ładowarka samochodowa. W promieniu kilkudziesięciu kilometrów niestety nie ma drugiego takiego miejsca w którym możesz naładować swoje e-auto.

Posiadasz samochód elektryczny lub hybrydowy? Masz ciągłe problemy z dostępem do ładowarki?

Koniecznie zakup naścienną stację ładowania Wallbox! A ruszając w trasę „zatankuj” pod Dobroteką!

Interesuje Cię więcej rozwiązań? Zapoznaj się z innymi modelami stacji ładowania na stronie producenta www.doktorvolt.pl Znajdziesz tam zarówno naścienne ładowarki o różnej mocy ładowania jak i stacjonarne stacje ładowania pojazdów elektrycznych https://doktorvolt.pl/oferta/automotive/

Jak skorzystać z naszej oferty?

1. Wejdź na stronę ⭐ kliknij w: www.preis-zone.pl

2. Zapoznaj się z naszymi propozycjami ofert

3. Jeśli interesuje Cię model inny niż proponowany na stronie, możesz w tej sprawie skontaktować się z nami,        
             adres e- mail: kontakt@doktorvolt.pl oraz telefon: 881 602 200

4. Wybierz rodzaj dostawy 

5. Wybierz preferowaną formę płatności visa-logo.jpg 

6. Opłać zamówienie i czekaj na przesyłkę!

 Ciesz się z użytkowania naszych produktów!

Obserwuj nas i bądź na bieżąco z naszymi nowymi produktami!

facebook-logo-966BBFBC34-seeklogo-com_.p https://www.facebook.com/PreisZonePL

 https://www.instagram.com/preiszonepolska/

 https://twitter.com/PreisPl

official-linkedin-logo-tile.png www.linkedin.com/company/preis-zone-polska/

 https://pl.pinterest.com/preiszonepl/

 https://www.youtube.com/channel/UCjggiIn-p8iFybLpJO5a2DQ

 https://www.tiktok.com/@preiszone.polska

PREIS_ZONE_2020_final.png https://preis-zone.pl

 https://preis-zone.pl/blog

 kontakt@preis-zone.pl