Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

twisto-preis-zone

Wygoda i szybkość płatności online

Co jest największą wadą zakupów przez Internet? Najbardziej problematyczną kwestią jest to, że nie możemy dotknąć i sprawdzić produktu, za który z góry płacimy. Dodatkowy problem stanowią uciążliwe procedury związane ze zwrotem towaru. Szczytem góry lodowej są męczące formularze przy finalizacji transakcji. Czy można sprawić, aby proces zakupu był wygodny i stanowił dla klienta przyjemność?

Odpowiedzią na to pytanie jest innowacyjna platforma płatności internetowej Twisto. Narzędzie to jest wygodne zarówno dla sprzedawcy, jak i kupującego. Jednym kliknięciem klient dokonuje zakupu, po czym ma 21 dni na uregulowanie płatności bez prowizji. W tym czasie może on wypróbować produkt i zdecydować, czy spełnia on jego oczekiwania.

Platforma Twisto gwarantuje też bezpieczeństwo transakcji dla sprzedawcy. Narzędzie działa w oparciu o zestawy algorytmów weryfikujących wierzytelność kupującego. Dodatkowym atutem jest natychmiastowa wpłata gotówki na konto sprzedawcy – Twisto samo zajmuje się ściąganiem należności za zakupy. 21-dniowy okres płatności oznacza też dla klienta możliwość zakupu towaru, na który w bieżącym momencie może nie mieć środków.

Podsumowując, Twisto to rewolucja w świecie zakupów online. Stanowi gwarancję bezpieczeństwa i wypłacalności dla sprzedawców, ale co najważniejsze – ułatwia cały proces od strony klienta. Dotychczasowe problemy z transakcjami przez Internet niedługo odejdą w zapomnienie. Sklep preis-zone.pl oferuje opcję płatności Twisto w oparciu o system iMoje realizowany przez bank ING.

Przejdź do góry