Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Wyłączniki różnicowoprądowe dedykowane do fotowoltaiki

Wyłączniki różnicowoprądowe dedykowane do fotowoltaiki

Ekologiczne rozwiązania w dziedzinie energetyki zdobywają coraz większą popularność w polskich domach i firmach. Wyrazem tego jest rosnąca liczba gospodarstw domowych zasilanych przez instalacje solarne. Oszczędność pieniędzy i dbałość o naturę to aspekty przekonujące wielu klientów na inwestycję w fotowoltaikę. Ważnym aspektem jest również dobór odpowiednich zabezpieczeń, które uchronią budynek przed zagrożeniem wynikającym z przepięć obwodów elektrycznych.

25a-300ma-2p-10ka-typ-a-wylacznik-roznic

Wyłącznik różnicowoprądowy SEZ 25A 300mA 10kA 2P z certyfikatem VDE

Doskonałym komponentem stanowiącym niezawodną ochronę instalacji fotowoltaicznych jest wyłącznik różnicowoprądowy typu A o prądzie znamionowym 25A oraz prądzie różnicowym 300mA. Urządzenie posiada dwa moduły, więc pracuje w oparciu o prąd jednofazowy. Do aparatu można podłączyć przewód o maksymalnym przekroju 25mm2. Różnicówka chroni obwody przed zwarciem i przeciążeniem, spełnia normy IEC 61008-1, EN 61008-1, PN-EN-61008-1 oraz VDE. Produkt doskonale sprawdzi się w domowej instalacji solarnej.

Wyrazem uznania dla niezawodności omawianych aparatów różnicowoprądowych jest wprowadzenie ich jako komponent skrzynek przyłączeniowych AC do instalacji solarnych firmy Doktorvolt. Producent został certyfikowany przez TÜV SÜD wg normy ISO 9001-2015 w zakresie produkcji rozdzielnic budowlanych i fotowoltaicznych. Wybór omawianego modelu jako składnika wysokiej jakości skrzynek solarnych świadczy o wysokiej jakości i bezpieczeństwie użytkowania wyłączników różnicowoprądowych 300mA SEZ Krompachy.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z akcesoriami do instalacji fotowoltaicznych klikając w linki poniżej:

Przejdź do góry