Kategorie

Nowe produkty

MOREK

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 41 elementów

MOREK

komponenty do szaf elektrycznych, akcesoria do rozdzielnic, takie jak: uniwersalne Al / Cu Zaciski, pojedyncze i wielokrotne przepusty kablowe

Firma została założona w 2004 przez dwóch ludzi. Wszystko zaczęło się od uruchomienia małej hurtowni o nie wielkim zasięgu sprzedającej szafy elektryczne i których działalność dominuje do dzisiejszego dnia.


Portfolio produktów oferowanych przez firmę obejmuje różnorodne komponenty do szaf elektrycznych, akcesoria do rozdzielnic, takie jak: uniwersalne Al / Cu Zaciski, pojedyncze i wielokrotne przepusty kablowe i wiele więcej. Stała rozbudowa portfela produktów i zastępowania przestarzałych produktów, nowymi, było, jest i zawsze będzie najważniejszym priorytetem dla naszej firmy MOREK.


Morek IT OÜ posiada ugruntowane relacje i wyłączność na dostawy z wieloma producentami na całym świecie. Prekursorem wśród pierwszych umów podpisanych w 2004 roku było porozumienie z producentem zacisków Al/Cu Ouneva Oy. Obecnie firma posiada ponad 20 dostawców w wielu krajach Europy i Azji.

Copyright © preis-zone.pl